В’їжджаючих з Криму і окупованого Донбасу відправлять на обов’язкову обсервацію

Нові посилення карантину вплинуть і на жителів окупованого Донбасу та анексованого Криму

В’їжджаючих з Криму і окупованого Донбасу відправлять на обов’язкову обсервацію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Нові посилення карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу в Україні позначаться і на жителів окупованого Донбасу і анексованого Криму.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в постанові Кабміну.

В урядовій постанові сказано, що обов’язковій госпіталізації в обсерваторах (ізоляторах), які визначаються обласними, Київською міською державними адміністраціями, підлягають особи, які подорожують з тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях, Автономної Республіки Крим через контрольні пункти в’їзду на тимчасово окуповану територію і виїзду з неї.

Вимога не поширюється на співробітників Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста та інших дипломатичних місій, якщо немає підстав вважати, що вони контактували з зараженим коронавірусом.

Крім того, Кабмін доручив обладміністраціям створити на в’їздах і виїздах з областей контрольно-пропускні пункти. У разі погіршення епідемічної ситуації ОДА доручено обмежувати переміщення між областями.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Вчені Оксфордського університету на основі статистики захворюваності в Італії та Великобританії створили модель зараження коронавірусом в Україні. Зазначимо, за офіційними даними, в Україні зафіксовано 942 випадку коронавирусной інфекції COVID-19. Однак, на думку вчених, реальна кількість випадків у нашій країні за станом на 31 березня — 12 986 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...