Вражає мозок: медики виявили нові симптоми COVID-19

Вражає мозок: медики виявили нові симптоми COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У деяких пацієнтів з важкою формою коронавірусної інфекції, яка вразила більше 1 мільйона людей на планеті,  лікарі зафіксували нові симптоми COVID-19. Так, американські лікарі повідомили про випадки порушення роботи мозку у пацієнтів, сплутаність свідомості, інсульти і судоми. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє New York Times.

Loading...

Спостереження американських медиків підтвердили і колеги з інших країн, охоплених COVID-19. Вони повідомляють, що інфіковані люди страждають від утрудненого дихання, кашлю і лихоманок, що є відхиленням від норми і впливає на мозок.

А у найважчих пацієнтів з коронавірусом фіксується дисфункція головного мозку. Внаслідок цього виникає зниження смаку та нюху, спостерігаються проблеми з серцем. Зазначимо, що вперше про це повідомили в січні  лікарі в Уханю (Китай), звідки поширився вірус.

Американський невролог Елісс Форі вважає, що в рідкісних випадках вірус може проникати в мозок безпосередньо: в пацієнтів фіксують  інсульти, судоми, енцефалопатичні симптоми, поколювання й оніміння в руках і ногах.  Дані симптоми можуть свідчити про низький рівень кисню в крові.

У Брешії (Італія) в лікарні навіть відкрили відділення NeuroCovid, де лікують людей з неврологічними проблемами внаслідок COVID-19.  Однак, як зазначають медики, таких проблем у більшості хворих коронавірусом не відзначається.

Як повідомлялося раніше, минулої доби  в Києві від коронавірусної інфекції COVID-19 померли дві жінки 56 і 69 років.

Додамо, що станом на вечір 3 квітня кількість підтверджених випадків COVID-19 в Україні зросла до 1072, зафіксовано 27 летальних випадків. За добу в  Україні зафіксували 175 випадків інфікування коронавірусом і п’ять летальних випадків. Це черговий антирекорд за кількістю зареєстрованих випадків COVID-19 за добу з початку епідемії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...