Клінічне випробування: у Франції хворим на Covid-19 переллють плазму крові видужавших пацієнтів

Переливання організовують державні паризькі лікарні, Французький банк крові та Національний інститут охорони здоров'я та медичних досліджень

Клінічне випробування: у Франції хворим на Covid-19 переллють плазму крові видужавших пацієнтів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус хоч і смертельна хвороба, але все ж більшість пацієнтів повністю вилікувалися від інфекції. Крім того, в організмі людини, яка одужала, виробляється імунітет до COVID-19. Французькі медики вирішили використовувати плазму крові тих, хто вилікувався від коронавірусу для лікування заражених COVID-19.

Loading...

Про це повідомляє Le Figaro з посиланням на державну організація Assistance publique – Hopitaux de Paris (AP-HP), що об’єднує лікарні Парижа і його передмість.

У Франції з 7 квітня  почнуть клінічні дослідження з переливання плазми крові. Візьмуть участь у дослідженні 200 пацієнтів, результати можна буде оцінити через 2-3 тижні.

“Це клінічне випробування має на увазі переливання плазми пацієнтів, які вилікувалися від COVID-19, яка може передати цей імунітет тим, хто страждає від захворювання. Плазма тих, хто одужав, містить антитіла, які виробив їх організм, і які могли б допомогти пацієнтам у гострій фазі захворювання перемогти в боротьбі з вірусом”, — йдеться в заяві організації.

На сьогоднішній день у Франції від коронавірусу вилікувалися понад 15,5 тис. пацієнтів, тому недоліку в крові у медиків не буде. Забор матеріалу у добровольців почнеться в пунктах здачі крові в регіонах Іль-де-Франс, Гранд Ест і Бургундія – Франш-Конте з 7 квітня. Всього планується залучити до участі в програмі  200 донорів, які побороли інфекцію протягом останніх 14 днів.

Переливання крові будуть проводити паризькі лікарні, Французький банк крові і Національний інститут охорони здоров’я та медичних досліджень.
Нагадаємо, Франція вже обігнала Китай по смертності. Найбільше хворіють в США, частіше вмирають в Італії.
Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що у Франції стверджують, що протималярійний препарат гідроксихлорохін нібито може допомогти в боротьбі з коронавірусом Covid-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...