Лісова пожежа в Чорнобильській зоні: вогонь загасити не вдається

До гасіння пожежі залучили авіацію

Лісова пожежа в Чорнобильській зоні: вогонь загасити не вдається
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вчора, 4 квітня, в Чорнобильській зоні відчуження розгорілася масштабна пожежа, на гасіння якої було задіяно авіацію. Станом на неділю, 5 квітня, ліквідація пожежі триває. Всього на боротьбу з вогнем вже витрачено близько 50 тонн води.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби ДСНС.

Нейтралізація вогню ускладнюється підвищеним радіаційним фоном на окремих ділянках займання, однак загрози населеним пунктам на даний момент немає.

Loading...

“4 квітня о 13:22 в ДСНС надійшла інформація, що в Зоні відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. Станом на 07:00 5 квітня відкритого вогню немає, спостерігається тління окремих осередків. Проводиться повітряна розвідка авіацією ДСНС. Радіаційний фон в межах норми “, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що спеціально для гасіння пожежі спеціально з Ніжина вилетів АН-32.

Нагадаємо, 5 квітня  в  Шевченківському районі Києва спалахнула серйозна пожежа – на Європейській площі загорілися телекомунікаційні кабелі під землею. Центр столиці оповив їдкий дим.

Додамо, що раніше  у Києві сталася потужна пожежа з вибухами – на заводі за адресою вулиця Червоноткацька, 61 горіло складське приміщення.  Пожежу вдалося локалізувати, попередньо – обійшлося без постраждалих.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...