Тест підтвердив коронавірус у настоятеля Києво-Печерської лаври: заразилися ще четверо ченців

ПЛР-тест дав позитивний результат

Тест підтвердив коронавірус у настоятеля Києво-Печерської лаври: заразилися ще четверо ченців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

Настоятель Києво-Печерської лаври митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) заразився коронавірусом – ПЛР-тест дав позитивний результат. Крім нього, захворіли ще чотири ченця.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Obozrevatel, про це стало відомо видавництву від власних джерел. Раніше тестування підтвердила прес-служба лаври. Також вони повідомляли про те, що на COVID-19 перевірилися інші священнослужителі – у чотирьох з них виявили хворобу. Зараз двоє ченців госпіталізовані в Олександрівській лікарні.

Раніше Релігійно-інформаційна служба України повідомила, що у 58-річного митрополита нібито виявили коронавірус. Нездужання священнослужитель відчув ще три дні тому, зараз же інфекція підтвердилася. При цьому, митрополит входить в групу ризику, озвучену МОЗ України, так як хворий на цукровий діабет.

Кілька днів тому він провів службу, де був присутній олігарх Вадим Новинський, заступник голови Офісу президента Сергій Трофимов, глава УПЦ МП Онуфрій і митрополит УПЦ МП Антоній.

Також стало відомо, що у неділю, 5 квітня, Києво-Печерську лавру закрили на карантин. Вранці проводилося богослужіння лише для ченців, а парафіян всередину не впускали – біля входу чергувала поліція.

Примітно, що раніше митрополит Павло закликав ігнорувати карантин, мовляв, страшніше не хвороба, а гріх. Він запрошував людей у монастир, щоб ті причащалися, молилися і обіймалися. Також Павло критикував владу за обмеження релігійних обрядів у зв’язку з карантином.

Джерело: Народна Правда