У найближчі тижні США переживуть найважчий час з моменту початку пандемії – Трамп

При цьому президент США висловив сподівання, що країна «скоро» зможе повернутися до роботи

У найближчі тижні США переживуть найважчий час з моменту початку пандемії – Трамп
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трамп попередив, що найближчий тиждень може стати найважчим у час пандемії COVID-19, в тому числі і з точки зору кількості смертей.

Про це повідомляє Breitbart.

“Ми дійсно наближаємося до часу, який буде жахливим. Ймовірно, ми ніколи не бачили нічого подібного. Може бути, тільки під час Першої або Другої світової війни”, – заявив президент США.

Трамп продовжив обмежувальні заходи в країні, запроваджені через епідемію коронавірусу, до 30 квітня. При цьому 5 квітня він висловив сподівання, що країна “скоро” зможе повернутися до роботи.

“Нам треба повертатися до роботи. Нам треба знову відкриватися. Ми не хочемо, щоб це тривало місяці і місяці”, – сказав Трамп.

 У Сполучених Штатах, як і раніше продовжується зростання числа нових випадків інфекції. За минулу добу виявлено близько 35 тисяч нових випадків і більше ніж 1300 смертельних випадків.Загальна кількість інфікованих в країні перевищила 312 тисяч, понад 8,5 тисяч людей померли, це найбільша кількість серед усіх країн.

Близько 113 тисяч інфікованих і майже половина всіх смертей – у штаті Нью-Йорк.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Президент США Дональд Трамп має намір знову відкрити економіку країни, не дивлячись на те, що в країні стрімко збільшується кількість жертв коронавірусу.

Трамп звинуватив Китай в пандемії коронавірусу. Недостатньо оперативне надання інформації владою КНР про коронавіруси призвело до нинішньої кризи в світі.

Джерело: Народна Правда