Кашлю не було: хворий на коронавірус киянин розповів правду про COVID-19

Киянина в лікарні лікували від пневмонії - уколами антибіотиків і після п'яти днів лікування - температура знизилася.

Кашлю не було: хворий на коронавірус киянин розповів правду про COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Основними симптомами Covid-19 медики називають високу температуру і кашель. Але, як виявилося, є і винятки. Про свою історію хвороби розповів киянин Павло Гуськов.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це киянин розповів ТСН.

Loading...

Чоловік думав, що у нього звичайний грип і звернувся в приватну клініку, де коронавірус йому не діагностували. Після 10 днів лікування вдома, температура у Павла підскочила до 38.7 і він знову звернувся до приватних медиків.

Павло розповів, що імовірно захворів 2 березня. Стан у нього було грипозний. Він сам почав пити антибіотики, вітаміни і через тиждень лікування стан сильно покращився. Він відчув себе здоровим і вирішив, що вилікувався. Але через 10 днів, 12 березня, у чоловіка істотно підвищилася температура до 38,7. І тоді Павло знову відправився в приватну клініку, щоб перевіритися.

Чоловік повідомив, що за всю хворобу у нього не було основного симптому – кашлю.

“Температури не було, було нездужання, горло боліло, кашлю не було. І протягом всієї хвороби у мене не було кашлю”, – розповів він.

Необхідно підкреслити, що Павло до хвороби був у Франції і саме там інфікувався.

Вперше 12 березня, медики провели обстеження і призначили лікування. Поставили діагноз гострий синусит і риніт. І ніхто не подумав перевірити чоловіка на COVID-19. І з 12 по 18 березня Павло був на домашньому лікуванні. І вже 18 березня, коли у чоловіка знову підскочила висока температура, він знову звернувся в приватну клініку, і тоді йому порадили звернутися також до терапевта, а не тільки до лора. Терапевт призначив томограму легенів. З’ясувалося, що у Павла вже висока ступінь двосторонньої пневмонії і плеврит. Його госпіталізували в Олександрівську лікарню.

У лікарні експрес-тест не показав Covid-19, інфекцію виявив лише повторний аналіз.

Чоловік проходив курс лікування від пневмонії. 19 березня лікарі взяли мазок і 21 березня він показав, що у пацієнта COVID-19. Потім зробили повторний аналіз, який остаточно підтвердив коронавірус.

Киянина в лікарні лікували від пневмонії – уколами антибіотиків і після п’яти днів лікування – температура впала.

Нагадуємо, Україна наступного тижня отримає 20 тисяч ПЛР-тестів вітчизняного виробництва, якими будуть тестувати українців на коронавірус.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що критичною для України може стати ситуація, коли число хворих на коронавірус COVID-19 досягне 10-12 тисяч.

Джерело: Народна Правда
загрузка...