Комаровський розкритикував нові правила карантину в Україні

«Я хочу просто знати, хто це написав»: Комаровський розкритикував нові правила карантину про вигулах собак

Комаровський розкритикував нові правила карантину в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

Доктор Євген Комаровський розкритикував нове правило карантину через коронавірус в Україні, згідно з яким дітям не можна гуляти на вулиці, але вигулювати собак – можна.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву український лікар зробив в ефірі телеканалу ZIK.

“Дуже б хотілося щоб за кожним текстом, який приходить зверху, стояло прізвище людини, яка це затвердила, яка його дала. Ось вчора був закон як можна гуляти. Тобто з собаками можна гуляти з дітьми гуляти не можна. Я просто хочу знати, хто написав цей текст”, – сказав лікар.

При цьому, він повідав історію, яку йому розповіли у соцмережах, яка пов’язана зі штрафом та вигулом собак.

“У селі чоловік вийшов з дитиною і з собакою погуляти, його оштрафували, тому що гуляти можна тільки з собакою, а з собакою і дитиною не можна. Тобто він повинен дитину одну вдома залишити, щоб піти з собакою. Ось коли з’являються такі закони, то тут же поліція починає ганятися за простими людьми, які заперечити не можуть опиратися не можуть”, – висловився Комаровський.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Комаровський порадив українцям більше пити рідини на карантині, і навіть можна вживати пиво, але хворим краще утриматися від алкоголю.

Раніше Комаровський розповів, що найкращий і найпростіший спосіб дезінфекції одягу – ультрафіолет. Після приходу з вулиці краще залишити верхній одяг на балконі під сонцем. Ультрафіолетові промені вбивають усі віруси буквально за одну годину. Якщо сонця немає, то варто залишити речі на балконі на 2-3 дні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...