У Гідропарку почалася сутичка через порушення правил карантину: всі подробиці

Громадян, які розпочали конфлікт, поліцейські "запросили" до відділення поліції

У Гідропарку почалася сутичка через порушення правил карантину: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У понеділок вранці, 6 квітня, в Києві в Гідропарку  виник конфлікт між відвідувачами і правоохоронцями, які через посилення карантину по COVID-19 взяли під охорону спортивний майданчик.  

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  OBOZREVATEL, трансляцію також вело видання “Радіо Свобода” на своїй сторінці у Facebook.

Люди, які прийшли на спортивний майданчик в Гідропарку, вимагали пропустити їх і заявляли, що “обмежувати пересування – незаконно”.

“Вводьте надзвичайний стан і тоді обмежуйте”, – вигукував чоловік.

Як зазначає видання, поліцейські поводилися  стримано і намагались спокійно поговорити з громадянами, один із яких навідріз відмовлявся одягнути маску. Чоловік посилався на рекомендації ВООЗ і говорив, що цей засіб захисту потрібен, лише якщо людина хвора, а він нібито здоровий.

Після тривалих суперечок правоохоронцям довелося “запросити до управління” обох громадян, які розпочали конфлікт.

“Правова оцінка буде надаватися після пояснення даних громадян, які відмовилися пред’являти будь-який документ, який посвідчує їхню особу. Їх запрошено до Дніпровського управління поліції”, – пояснив один із правоохоронців.

Інший відзначив, що одного із чоловіків було затримано саме за порушення змін до постанови Кабміну, адже той був без маски та відмовлявся показувати документи. Громадянина забрали до райвідділку для встановлення особи та для складання адміністративного протоколу.

Нагадаємо, в Україні значно посилили карантин через коронавірус – вже з 6 квітня почали діяти більш суворі обмежувальні заходи, які передбачають певні заборони для громадян.

Нагадаємо також,  раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що хворі, які проходять лікування від COVID-19 вдома, не мають права виходити надвір взагалі, а люди, які перебувають на самоізоляції, можуть покинути свої помешкання, але не частіше двох разів на тиждень.

Джерело: Народна Правда