У ВООЗ назвали головний симптом COVID-19

Люди, які заразилися найчастіше прокидаються посеред ночі з температурою тіла вище 38 градусів, яка супроводжується помутнінням свідомості і ознобом

У ВООЗ назвали головний симптом COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Першим симптомом зараження коронавірусом є висока температура і озноб.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це заявила в неділю, 5 квітня представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Харріс.

За її словами, у більшості інфікованих спостерігається підвищення температури і лихоманка. Температура тіла хворих підвищується приблизно до 38 градусів.

Хворі коронавірусом часто прокидаються вночі в несвідомому стані і не можуть зрозуміти, що з ними відбувається. Представник ВООЗ додала, що про таких симптомах говорили 90% хворих.

Нагадаємо, згідно з аналізом китайських лікарів 1099 пацієнтів, основними симптомами є:

  • лихоманка – у 88,7% випадків (у дослідженні визначено як 37,5 ° C і вище);
  • кашель – у 67,8% випадків.

Серед інших симптомів фігурують:

  • втома – у 38,1% випадків;
  • задишка – у 18,7% випадків;
  • біль у м’язах або суглобах – у 14,9% випадків;
  • біль у горлі – в 13,9% випадків;
  • головний біль – у 13,1% випадків.

На 5 квітня, у 208 країнах світу налічується понад 1,2 мільйона хворих, понад 67 тисяч пацієнтів загинули і не менше 256 тисяч – одужали.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у деяких пацієнтів з тяжкою формою коронавирусной інфекції лікарі зафіксували нові симптоми COVID-19. Так, американські лікарі повідомили про випадки порушення роботи мозку у пацієнтів, сплутаності свідомості, інсультах і судомах.

Також, Український лікар Наталія Барчук, яка працює в приватній клініці Лісабона, розповіла о нових проявах коронавірусу. «Зараз навіть шкіряні симптоми, наприклад, поява дерматитів, дали позитивний тест на Covid-19» — повідомила лікар.

Джерело: Народна Правда
загрузка...