В Україні збільшать кількість тестувань на коронавірус

Сьогодні в Україні близько 250 тисяч тестів для ПЛР-діагностики

В Україні збільшать кількість тестувань на коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

Україна наступного тижня отримає 20 тисяч ПЛР-тестів вітчизняного виробництва, якими будуть тестувати українців на коронавірус.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це розповів на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“ПЛР-тести ми очікуємо від українського виробника отримати у кількості 20 тисяч, які дозволять протестувати більше двох мільйонів досліджень. Тести повинні бути на наступному тижні. Український виробник готовий виробляти близько тисячі ПЛР-тестів на добу і це дозволить нам покрити усю потребу у проведенні тестування, яке необхідно для реагування на епідемію”, – сказав він.

Ляшко зазначив, що сьогодні в Україні близько 250 тисяч тестів для ПЛР-діагностики. За його словами, на сьогоднішній день в Україні не набагато меншу кількість тестувань у порівнянні з Європою, коли країни ЄС знаходилися на такому ж рівні епідемії, як у нас зараз.

“Сьогодні у нас є близько 250 тисяч тестів для ПЛР-діагностики. Тому питання з тестуванням не є проблемою. Україна готова тестувати. І буквально на вихідних ми збиралися у міністра охорони здоров’я і чітко прописували стратегію збільшення кількості тестувань для того, щоб забезпечити тестуваннями усі випадки, які можливі”, – заявив Ляшко.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у Житомирі колектив інфекційного відділення міської лікарні №1 заявив, що готує заяви на звільнення через те, що голова міста Сергій Сухомлин звинуватив їх у тому, що вони вимагали «благодійні внески» за тести на коронавірус.

А також, що Київ закупив у Китаї тести, які Іспанія повертає через несправність.

Джерело: Народна Правда