Відомий британський аристократ помер від коронавірусу

Олександр Джордж Тінн був головою 400-річного дворянського роду придворних, полководців, державних діячів, поетів і письменників

Відомий британський аристократ помер від коронавірусу
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Від ускладнень, викликаних коронавірусом COVID-19 помер Олександр Джордж Тінн – сьомий маркіз Бат, британський політик, художник і письменник, якого вважали найексцентричнішим англійським аристократом. Йому було 87 років.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Олександр Джордж Тинн офіційно був одружений на угорській актрисі і моделі Ганні Гаель, при цьому у нього було 74 коханки, які жили в його маєтку і іноді влаштовували між собою бійки за право розділити з ним ліжко.

Loading...

На території свого маєтку Лонглит маркіз у 1966 році створив перший сафарі-парк поза Африки. В його старовинному особняку на стінах і стелях спалень були зображені сцени з Камасутри роботи самого господаря будинку.

Відомий британський аристократ помер від коронавірусу

Олександр Джордж Тінн був головою 400-річного дворянського роду придворних, полководців, державних діячів, поетів і письменників. ЗМІ повідомляли, що він перетворив свій сільський палац на справжній бордель. Спочатку він покрив його стіни малюнками з Камасутри, а після оточив себе фотомоделями, эскортницами і барменшами.

Стосовно офіційної дружини, то, за чутками, він панічно її боявся. Вважається, що Ганна посварила його зі старшим сином виконтом Кевлином Тінном, якого вона вважає зрадником роду. Справа в тому, що дружиною Кевлина стала дочка давніх знайомих його сім’ї Емма МакКвистон. Вона дуже багата, але з родини нігерійців. Цей факт викликав таке відторгнення у маркізи, що вона, за чутками, кинула йому в обличчя: «подумай про те, що ти робиш з 400-річною лінією крові». Нагадаємо, Ганна при цьому простолюдинка.

Відомий британський аристократ помер від коронавірусу

ЗМІ писали, що сім’ї пересварилися зовсім – Олександр Джордж Тінн і Ганна Гаель не були запрошені на весілля, окрім того, Ганні заборонили бачитися з онуками. Емма ж стала першою темношкірою виконтессой в історії Англії.

Відомий британський аристократ помер від коронавірусу

Раніше повідомлялося про те, що на 85-му році життя від коронавірус Covid-19 помер легендарний італійський дизайнер взуття Серджіо Россі.

Джерело: Народна Правда