Як коронавірус вдарить по Україні: озвучено два сценарії

Експерт каже, карантин - це погано, але він виправданий

Як коронавірус вдарить по Україні: озвучено два сценарії
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Завідувач кафедри інфекційних хвороб університету Богомольця Ольга Голубовська озвучила два сценарії поширення COVID-19 для України. Нагадаємо, за офіційною інформацією Міністерства охорони здоров’я, в нашій країні померло 38 осіб, інфіковані 1319.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, лікар висловила надію, що до літа кількість виявлених випадків зараження знизиться. При цьому експерт не виключає, що з початком звичайного сезону загострення гостро-респіраторних захворювань, можлива друга хвиля поширення коронавірусу.

Loading...

“Я виходжу з того, що в принципі коронавіруси – це сезонні захворювання, як і грип, наприклад. До літа, мені б хотілося, щоб масштаби хвороби знизилися. Але веду до того, що восени можлива друга хвиля, це один із сценаріїв. Другий – не буде жодного зниження влітку, хоча я з цим не погоджуся”, – прокоментувала професор Обозревателю.

За її словами, гарна новина полягає в тому, що 80% людей хворіють коронавірусом в легкій формі. Іншими словами, буде зростати імунний прошарок і, можливо, з часом вірус послабшає природним шляхом:

“Тому нам важливо розтягнути спалах у часі. Карантин – це погано, але він виправданий. Ось яка тривалість у нього повинна бути, я не готова такого сказати, не знаю. Все залежатиме від перебігу подій”.

Нагадаємо, американські медики проаналізували, скільки днів живе коронавірус SARS-CoV-2 на різних поверхнях. Виявилося, що використаних марлевих масках, нержавіючій сталі та пластику він може зберігатися до тижня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...