Як можна заробити на карантині: корисні поради

Вакансій на позицію касира в супермаркеті з початку карантину стало більше майже на 60%, мерчандайзера - майже на 50%, операторів на АЗС - на 200%, касирів на заправки - на 160%, кур'єрів - на 100%.

Як можна заробити на карантині: корисні поради
Автор Олена Лавринець в Новини/Соціальна правда

У зв’язку із введенням і продовженням карантину, багато українців втратили роботу і, як наслідок, засоби для існування.

НАРОДНА ПРАВДА підготувала інформацію, де можна знайти роботу на період карантину.

Loading...

Що стосується роботи офлайн, то це супермаркети, АЗС, робота кур’єром. За оцінками експертів, наприклад, вакансій на позицію касира в супермаркеті з початку карантину стало більше майже на 60%, мерчандайзера – майже на 50%, операторів на АЗС – на 200%, касирів на заправки – на 160%, кур’єрів – на 100%.

На посаді касира в супермаркеті можна заробити від 9 до 11 тисяч гривень (залежно від мережі). Оператор АЗС може розраховувати на 12-13 тисяч гривень, а кур’єром можна заробляти від 8 до 13 тисяч, в залежності від того, як доставляти замовлення: пішки, на транспорті компанії або на особистому автомобілі або мопеді.

Ще одна прикмета карантинного часу – самозайнятість на особистому авто. Після того, як громадський транспорт у містах практично зупинився, багатьом українцям довелося перекваліфікуватися в таксистів.

Ще один спосіб заробітку – виконання дрібних доручень на фрілансі. У мережі досить таких сайтів, де замовник може безпосередньо вийти на контакт з претендентом роботи. Звичайно, це не повноцінна робота, але такий варіант ідеально підійде тим, хто після карантину залишився на без грошей.

Наприклад, скупитися в магазині і привезти товари замовнику – за це можна отримати від 100 до 200 гривень. Або знайти замовнику медичні маски і антисептик – це ще 200 гривень. Навіть елементарно винести сміття і принести сигарет (для тих, хто категорично не збирається покидати межі квартири) – ще від 50 до 100 гривень.

Але найпопулярнішою пропозицією онлайн-роботи стала посаду оператора call-центру та менеджера по телефонним продажам. Такі вакансії пропонують мобільні оператори, інтернет-магазини, банки, а вони оплачуються в розмірі від 9 до 13 тисяч гривень.

Але заробляти віддалено можна виробництвом не тільки віртуальних благ, але й реальних. Тренд сьогоднішнього дня – пошиття медичних масок на дому. Робота швачки в такому випадку оплачується  1,5 гривні за одну маску. При нормі 200 штук в день – можна заробляти щодня від 300 гривень. До речі, якщо маски продавати, то на цьому можна буде заробити навіть більше: 2 гривні за кожну продану одиницю.

Залишається можливість заробити і на перекладах. Такі вакансії також є на сайтах оголошень про роботу, але оплата тут залежить від специфіки тексту та обсягу виконаних завдань.

Нагадуємо, що в Україні знову подорожчав так званий борщовий набір — овочі, що входять до складу традиційної української страви, минулого тижня — з 27 березня по 2 квітня — подорожчали на 2% в порівнянні з попереднім тижнем.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що заповзятливі українці вирішили заробити  на карантині та почали пропонувати в оренду своїх домашніх улюбленців.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...