Більшість не доживе: експерт вказав на проблему з пенсіями в Україні

Щоб зменшити навантаження на Пенсійний фонд, Третьякова готує відповідні реформи — законопроект про підвищення пенсійного віку до 72 років.

Більшість не доживе: експерт вказав на проблему з пенсіями в Україні
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Соціальна правда

Пенсія в Україні “світить” далеко не всім чоловікам, тому що із-за підвищення пенсійного віку вони можуть просто до неї не дожити.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку висловив експерт з соціальних реформ Андрій Павловський.

Loading...

Він підкреслив, що підвищення пенсійного віку в Україні до 72 років може призвести до того, що чоловіки будуть працювати до самої смерті, а жінки встигнуть пожити на пенсії буквально кілька років.

Експерт зазначив, що український уряд пропонує підвищити пенсійний вік до 72 років — про такі зміни заявила глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова.

“Зараз офіційний вік дожиття в Україні, як каже влада, більше 10 років. Чоловік зараз у 60 років виходить на пенсію. Той, хто доживає до пенсії, у нього є ймовірність років 10 пожити на пенсії. Це не подобається Галині Третьяковій” , — сказав Павловський.

Він зазначив, що для того, щоб зменшити навантаження на Пенсійний фонд, Третьякова готує відповідні реформи — законопроект про підвищення пенсійного віку до 72 років.

Раніше ЗМІ повідомляли, що пенсії в Україні будуть перераховані вже в травні 2020 року, а пенсіонери, які отримують менше 5 тисяч гривень, можуть розраховувати на 1 тис. грн надбавки.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Кабміні вирішили проблему ФОП зі стажем.

Також ми повідомляли, що українцям зробили важливу заяву щодо пенсій і повного стажу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...