Гуляють з дітьми та засмагають на пляжі: як українці порушують карантин

Як Україна живе в умовах карантину?

Гуляють з дітьми та засмагають на пляжі: як українці порушують карантин
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Нові правила карантину не підтрімує багато українців.

Не дивлячись на те, що патрулі у парках, дезінфекція на вулицях, черги з півтораметровою дистанцією – нова реальність, в якій Україна живе вже третій тиждень.

Loading...

Про те, як дотримуються карантину в країні пише НАРОДНА ПРАВДА.

Парк Наталка у Києві – улюблене місце відпочинку киян з дітьми на березі Дніпра в карантин не втрачає популярності. Тут і дорослі, і діти, і літні люди. Ніби і немає ніякого коронавірусу. Тут і охочі позайматися спортом, і діти з мамами – без масок і рукавичок.

У центрі столиці вулиці порожні. Але працює ринок. Хоча в Києві торгівля на них заборонена. Багато підприємців переходять на підпільну роботу. Одна з перукарень обіцяє зробити все по-тихому і акуратно.

Одеса. Заклади громадського харчування працюють. Натовпи людей без масок. Повні пляжі охочих позасмагати. Навіть група ризику – літні люди – не дотримуються елементарних правил карантину. Але куди ж дивиться поліція? Людей на пляжах – тисячі, але штрафують далеко не всіх.

Із 6 квітня не дозволяється з’являтися на вулиці без маски, перебувати у парках та скверах, гуляти дітям без супроводу дорослих. Також не можна виходити на вулицю більше, ніж по двоє та без документів, що посвідчують особу. Під забороною і відвідування соціальних установ.

Хто порушуватиме правила карантину – має сплатити штраф від 17 до 34 тис. грн. Ще одна новація від уряду  – всі, хто приїжджають з-за кордону, автоматично відправляються на примусову обсервацію. Але з цим, як показав цей тиждень – справжня проблема.

Влада ж поки тимчасово призупинила повернення українців додому з-за кордону. Заплановані на п’ятницю 3 рейси скасували.

Крапку в обмежувальних заходах влада поки не ставить. Розглядається, зокрема, перекриття доріг та зупинка всього громадського транспорту.

Нагадаємо, що в Україні значно посилили карантин через коронавірус – вже з 6 квітня починають діяти більш суворі обмежувальні заходи, які передбачають певні заборони для громадян.

Також  з 7 квітня в країні будуть тимчасово закритими  115 пунктів пропуску на кордоні. Ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинять пішохідне сполучення.  Перетнути державний кордон України можна буде тільки на авто у 19 пунктах пропуску.

Джерело: Народна Правда
загрузка...