Карантин хочуть послабити з 14 квітня: що про це відомо

На цей момент проєкт перебуває в стадії обговорення

Карантин хочуть послабити з 14 квітня: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

В Україні значно посилили карантин через коронавірус – вже з 6 квітня почали  діяти більш суворі обмежувальні заходи, які передбачають певні заборони для громадян.  В країні закрито ТРЦ, ресторани та багато магазинів, школярі навчаються дистанційно, міжнародне і міжміське сполучення зупинено, у великих містах громадський  транспорт займається перевезенням тих людей, які займаються життєзабезпеченням країни. Третина підприємства і компаній призупинили свою роботу, а 6% – взагалі припинили діяльність, що не могло не позначитися негативно на економіці країни.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА,  видання LB.ua з посиланням на власні джерела, стверджує, що влада планує послабити карантин:  є проєкт рішення РНБО щодо пом’якшення карантинних заходів.

Loading...

На цей момент проєкт перебуває в стадії обговорення, але не виключено, що його приймуть.

Згідно з цим планом, в Україні з 14 квітня дозволять роботу невеликих магазинів, площею до 400 кв. м, а також всім будівельним і садовим комплексам.

З 1 травня дозволять працювати всім іншим магазинах, торговим центрам і перукарням.

Навчальний процес у школах відновиться тільки в середині травня. Також дозволять відкрити ресторани та приймати відвідувачів.

Кордони відкривати не планують, і вони можуть залишитися на замку до кінця червня, також не будуть працювати аеропорти. Втім, обмеження на в’їзд-виїзд будуть залежати від розвитку ситуації.

Забороняти святкувати Великдень українцям також не будуть. Згідно з новими правилами карантину, які вступили в дію з 6 квітня, заборонені масові гуляння і прогулянки по парках, скверах, пікніки та вилазки на шашлики. Також не можна пересуватися більше ніж двом людям одночасно, крім супроводу дітей. Однак поліція не буде ходити по квартирах і перевіряти дотримання правил.

Нагадаємо, раніше Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликала керівництва країн, де запроваджено обмежувальні заходи у зв’язку з епідемією коронавірусу, не знімати карантин занадто рано.

Додамо, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україна наблизилася до піку розповсюдження коронавірусної хвороби Covid-19. У зв’язку з цим, як зазначив Степанов, наразі рано говорити про завершення карантину в країні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...