Коломойському відмовили у «поверненні» ПриватБанку: подробиці

Британський суд відмовив у задоволенні клопотань поданих Коломойським

Коломойському відмовили у «поверненні» ПриватБанку: подробиці
Автор Гранатова Катерина в Новини/Правда про чиновників
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Верховний суд Великобританії відмовив мільярдерові Ігорю Коломойському в розгляді позову ексвласників до ПриватБанку.

Loading...

Про це повідомила прес-служба ПриватБанку, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Вказується, що позов Коломойського та іншого ексвласника фінустанови Геннадія Боголюбова розгляне Високий суд Англії.

Зазначається, що Верховний суд Великобританії відмовив у задоволенні клопотань, поданих Коломойським і Боголюбовим, про дозвіл оскаржити рішення Апеляційного суду від жовтня 2019 року, яке підтвердило юрисдикцію англійського суду розглядати позов ПриватБанку до ексвласників.

“У такий спосіб у пана Коломойського, пана Боголюбова… більше немає жодних способів оскарження, тому позов банку надалі буде розглядатися по суті у Високому суді Лондона. Банк упевнений, що зрештою йому вдасться відшкодувати понад $3 млрд”, – йдеться в релізі ПриватБанку.

У рішенні, винесеному 6 квітня 2020 року суддями Рідом, Брігсом і Сейлсом, Верховний суд підтвердив, що в задоволенні клопотань про дозвіл на оскарження має бути відмовлено, “оскільки клопотання не стосуються питань права, які повинні розглядатися наразі”.

Верховний суд також зобов’язав Коломойського, Боголюбова і компанії відшкодувати витрати, яких зазнав ПриватБанк у зв’язку з їхніми невдалими клопотаннями.

Нагадаємо, ПриватБанк подав позов на суму в 5,5 млрд доларів до суду на Кіпрі на колишніх власників банку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Також нещодавно Верховна Рада підтримала “антиколомойський закон”. Законопроект передбачає, що власники та екс-власники банку, інтереси яких були порушені через виведення банку з ринку, можуть отримати відшкодування тільки у грошовій формі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...