Надія Бабкіна в комі через коронавірус: усі подробиці

Бабкіна була госпіталізована ще 1 квітня, але близькі співачки все приховували

Надія Бабкіна в комі через коронавірус: усі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Шоу-бізнес

Відома радянська і російська естрадна співачка і телеведуча Надія Бабкіна інфікована коронавірусом COVID-19 та перебуває в штучній комі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пишуть російські ЗМІ.

Так, МК зазначає, що Надія Бабкіна була госпіталізована ще 1 квітня, але близьким співачки всі ці дні вдавалося приховувати інформацію про стан зірки.

“За нашими даними, Бабкіну ввели у штучну кому. Тести на коронавірус у неї при цьому негативні. Євген Гор, співак і близький друг пані Бабкіної, якого ЗМІ роками клишують як «молодого чоловіка співачки», ще пару годин тому спростовував  факт госпіталізації Надії, називаючи новину «абсолютним фейком». Запевняв: артистка сидить вдома, займається господарством і немає навіть температури”, – зазначає видання.

Журналісти стверджують, що Бабкіній діагностували велику двосторонню пневмонію і терміново госпіталізували, але при цьому тести на коронавірус нібито негативні.

«Все дуже складно, прикордонне положення, її ввели у штучну кому», – кажуть джерела видання. За їх словами, два аналізи  на коронавірус дали негативний результат, однак клінічна картина хвороби при цьому «абсолютно коронавірусна».

Зараз Надія Бабкіна знаходиться в стані медикаментозної коми, лікарі пішли на такий крок для більш ефективної роботи апарату штучної вентиляції легенів: “Щоб уві сні не совалася і не збивала трубку апарата, яка повинна знаходитися в нерухомому стані”.

Як повідомлялося раніше, відомий американський актор Джей Бенедикт помер у віці 68 років. Причиною смерті стали ускладнення, викликані коронавирусной інфекцією COVID-19.

Крім того, у Великій Британії 31 березня помер актор Ендрю Джек, який відомий ролями в медіафраншизі “Зоряні війни” і  романтичній комедії “Кейт і Лео”. Причиною смерті актора став коронавірус. COVID-19.

Джерело: Народна Правда