Не хотіли класти у лікарню: що відомо про смерть 30-річного від коронавірусу у Києві

П'ять днів у Кирила трималася температура 40, але лікарі відмовлялися забирати його в лікарню, призначаючи противірусний препарат

Не хотіли класти у лікарню: що відомо про смерть 30-річного від коронавірусу у Києві
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Вдова померлого в київському Інституті серця 30-річного чоловіка на ім’я Кирило не виключає, що у нього був коронавірус COVID-19. За її словами, лікарі довгий час відмовлялися госпіталізувати чоловіка, що призвело до смерті.

Валерія В’юшина у себе в Instagram докладно розповідає про лікування Кирила, передає НАРОДНА ПРАВДА. У своїх публікаціях вона озвучує діагноз коронавірус.

Loading...

Жінка скаржиться, столичні лікарі не хотіли госпіталізувати Кирила, а після довгий час неправильно ставили діагноз. Про дії бригад швидкої допомоги вона висловлюється вкрай негативно. За її словами, до госпіталізації вони викликали три бригади, але лікарі відмовляли їхати в лікарню, стверджували, що у чоловіка просто ГРВІ та чисті легені, а в лікарні можна ще щось підхопити.

Валерія стверджує, що п’ять днів у Кирила трималася температура 40, але його все одно відмовлялися забирати в лікарню, призначаючи противірусний препарат “Гропринозин”.

У підсумку, коли пара все-таки домоглася госпіталізації, лікарі запитали, чому хворобу так запустили – 24 березня Кирилу поставили діагноз інфекційна пневмонія.

Не хотіли класти у лікарню: що відомо про смерть 30-річного від коронавірусу у Києві Не хотіли класти у лікарню: що відомо про смерть 30-річного від коронавірусу у Києві Не хотіли класти у лікарню: що відомо про смерть 30-річного від коронавірусу у Києві Не хотіли класти у лікарню: що відомо про смерть 30-річного від коронавірусу у Києві

В одному з постів жінка пише, що чоловік знаходиться в Інституті серця. Вона публікувала відео і відзначала, що Кирило був підключений до апарату ЕКМО (Екстракорпоральна мембранна оксигенація -інвазивний спосіб тимчасової підтримки функції легень і серця. За допомогою спеціального обладнання створюється штучна циркуляція крові з видаленням вуглекислого газу і насиченням киснем. ЕКМО буквально замінює функцію легенів).

“Був доставлений в Інститут серця нашої швидкої, попередньо підключений до апарату ЕКМО (насичення крові киснем) безпосередньо в палаті інфекційної лікарні”, – коментували в медичному закладі.

Директор установи Борис Тодуров тоді заявляв, що стан пацієнта стабілізували: “Попереду 3-4 тижні напруженої роботи”.

Страна знайшла пост Інституту серця, в якому просять перераховувати гроші для покупки захисних костюмів дня лікарів. Медики скаржилися, що для обслуговування одного пацієнта в день потрібно 30-40 костюмів. Іншими словами, лікарі явно підозрювали, що у загиблого чоловіка був коронавірус.

Не хотіли класти у лікарню: що відомо про смерть 30-річного від коронавірусу у Києві

Пацієнт з інфекційною пневмонією в Інституті серця

24-03-2020✅В Інститут серця МОЗ України наразі госпіталізовано 30-річного пацієнта з інфекційною пневмонією. Був доставлений до Інституту серця нашою швидкою, попередньо під'єднаний до апарату ЕКМО (штучні серце – легені) безпосередньо в палаті інфекційної лікарні.проф.Borys Todurov: "Стан пацієнта стабілізували. Попереду 3-4 тижні напруженої роботи…" Бригада лікарів: Ігор Кузьмич, Serhii Sudakevych, Irina Galamay, Евгений Боярчук (Evgeny Boyarchuk), Tatyana Nazarchuk, Русланка Кирейчикова (Kireychikova Ruslana) вже сьогодні на передовій❗❗❗Звертаємося про допомогу – необхідні захисні медичні костюми(для обслуговування 1 пацієнта потрібно 30 – 40 костюмів на день)Благодійний фонд Інституту серця "Серце на долоні":АТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. КиєваМФО банка: 320649IBAN Code UA55 320649 00000 26001060714855 UAH (гривна)Призначення платежу: благодійна пожертва на вироби медичного призначенняОтметьте людейКоснитесь местаУстановите дату и время публикацииОтметьте продукт

Gepostet von Інститут серця МОЗ України am Dienstag, 24. März 2020

Коронавирус дал каждому из нас возможность проявить свои лучшие качества. Позаботьтесь о людях, которые нуждаются в вашей поддержке.

Gepostet von Борис Тодуров Официальная страница am Montag, 6. April 2020

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...