Працюють ринки та церкви: у Житомирі зафіксували кричуще порушення карантину

В Житомирі поліція не реагує на порушення карантину

Працюють ринки та церкви: у Житомирі зафіксували кричуще порушення карантину
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

В Україні значно посилили карантин через коронавірус – вже з 6 квітня починають діяти більш суворі обмежувальні заходи, які передбачають певні заборони для громадян. Але у Житомирі люди вирішили обійти ці правила і жити своїм колишнім життям. Так, в мережі з’явилося відео, на якому показано натовп біля Житнього ринку в місті.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Ірина Коцюба.

За словами жінки, поліція на збори не реагує, а просто проїжджає повз.

“Говорите, карантин? 6 квітня жорсткі умови перебування в місті? А ось Житній ринок сьогодні. Я все розумію, що краще матусь або компанії по 3 людини штрафувати або одного плавця, а от збори ніхто не забороняв. Поліція Житомирської області, чому вас тут немає, хоча патруль проїжджав повз”, – запитала жінка.

Обійти заборону зібрання людей більше двох вирішили і в одній з церков Житомира. Так, біля Спасо-Преображенського собору 7 квітня, вранці, були помічені близько 60 людей. Вони прийшли на причастя, на вулиці обряд проводив священик.

Працюють ринки та церкви: у Житомирі зафіксували кричуще порушення карантину

“У церкві людей голосно просять тримати дистанцію два метри один від одного і обов’язково надягати маски. Також після причастя треба швидко йти, не затримуватися. На місці є екіпажі патрульної поліції”, – розповів журналіст Житомир.info з місця події.

Наголошується, що поліція в курсі, що відбувається і зробила церкві зауваження.

Відзначимо, що незважаючи на карантин церкви не закрилася, однак проведення масових релігійних заходів у них заборонили. У Києві, 7 квітня, на свято Благовіщення, натовп людей з дітьми пішов до церкви,  не дивлячись на заборони.

Джерело: Народна Правда