Ці продукти необхідно їсти під час карантину: список

Коли людина сидить у чотирьох стінах, вона частіше підходить до холодильника, тому важливо дотримуватися режиму харчування

Ці продукти необхідно їсти під час карантину: список
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Середземноморська дієта – саме на неї дієтологи радять перейти на період карантину. Фрукти, овочі, а також риба допоможуть не набрати зайву вагу в самоізоляції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ГолосUA, такі рекомендації дав професор профілактичної медицини Університету Наварри, доцент Гарвардської школи громадської охорони здоров’я Мігель Мартінес-Гонсалес.

Дієтолог рекомендує регулярно їсти фрукти і овочі, хліб з оливковою олією першого віджиму. Мінімум три рази на тиждень необхідно вживати рибу та яйця.

Під час карантину, каже професор, потрібно включити в раціон продукти, які легко зберігати, — горіхи і сухофрукти. Заморожені продукти і консерви, такі як кабачки, квасоля, сочевиця, риба, теж цілком допустимі за умови, що в них не перевищено вміст солі.

Професор Мартінес-Гонсалес представив також і список продуктів, які слід однозначно виключити з меню на карантині:

  • фастфуд,
  • напої з високим вмістом цукру,
  • сосиски,
  • ковбаси,
  • смажена картопля,
  • печиво, десерти на основі молока.

«Подібна їжа найчастіше стає причиною зайвої ваги, тим більше, коли люди мало рухаються. Коли людина сидить у чотирьох стінах, вона частіше підходить до холодильника, тому важливо дотримуватися режиму харчування»,— заявив професор.

Як повідомлялося раніше, в Україні запрацював мобільний додаток для контролю режиму обсервації і самоізоляції — його невикористання буде прирівнюватися до порушення режиму і спричинить за собою штраф.

Джерело: Народна Правда