У Києві можу посилити карантин: Кличко зробив заяву

Більшість інфікованих коронавірусом COVID-19 в Києві за останню добу за кордоном не були

У Києві можу посилити карантин: Кличко зробив заяву
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Припущення про подовження карантину зробив мер Києва.

Коронавірус COVID-19 у Київі підтверджений у 279 випадках. За минулу добу захворіли ще 12 осіб, з них 4 – діти і 1 – медик. 12 пацієнтів, що вилікувались, 5 осіб померло.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в ході брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, захворіли ще 3 жінки у віці від 34 до 41 року, 4 дітей, Також інфіковані 5 чоловіків від 31 до 67 років.

Більшість інфікованих коронавірусом COVID-19 за останню добу за кордоном не були. Це зараження всередині країни.

У Києві можу посилити карантин: Кличко зробив заяву

Кличко також додав, що коронавірус COVID-19 можуть поширювати бездомні люди:

“Дійсно, бездомні – це вразлива категорія населення. Їм складно дотримуватися елементарних норм  гігієни. Вони можуть бути носіями інфекції. Тому ми пропонуємо таким людям оселитися в будинку соціальної опіки на вулиці Суздальській. Проживання там абсолютно безкоштовно”.

Також мер столиці заявив, що в Києві можуть посилити обмеження, якщо далі буде продовжуватися недотримання правил. Наприклад, можуть заборонити користування особистим транспортом.

Як повідомлялося раніше, в Україні підтвердили 1 462 випадки коронавірусної інфекції COVID-19. Загалом діагноз коронавірус підтверджений у 104 дітей, особи у віці від 30 до 69 років складають 74% від усіх пацієнтів з COVID-19. Крім того, в Україні зафіксовано вже 45 летальних випадків від COVID-19: 26 жінок і 19 чоловіків. У відомстві підкреслюють, що серед померлих частка людей у віці від 50 років становить 85%.

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що за минулу добу коронавірус COVID-19 виявили у 32 медичних працівників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...