У ЗСУ зафіксовано першу смерть від коронавірусу: подробиці

З 20 березня жінка перебувала на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРЗ, 27 березня її стан погіршився, її госпіталізували, а 30 березня перевели в реанімацію

У ЗСУ зафіксовано першу смерть від коронавірусу: подробиці
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Збройних силах України зафіксовано першу смерть від коронавірусу COVID-19, всього захворіли вже 4 людини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Командування медичних сил Збройних сил України.

Loading...

За інформацією відомства, померла жінка, працівник ЗСУ однієї з військових частин Івано-Франківської області, яка спочатку проходила амбулаторне лікування ГРЗ.

«Стосовно померлої особи: жінка, працівник ЗСУ однієї з військових частин Івано-Франківської області, з 20 березня перебувала на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРЗ. 27 березня стан погіршився, була госпіталізована в ЦРЛ міста Надвірна, 30 березня переведена в реанімаційне відділення, 6 квітня померла. Діагноз COVID-19 був підтверджений увечері 6 квітня», – повідомили в командуванні.

У командуванні також додали, що на ізоляції (у тому числі самоізоляції) знаходяться 87 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі 3 доби, – 18 чоловік.

Також повідомляється про те, що аналіз захворювань серед військових і цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з близькими людьми (друзями і рідними), що не входять в коло осіб, з якими люди спілкуються щодня або живуть разом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що коронавірус COVID-19 підтвердили у лікаря Хмельницького військового госпіталю.

Джерело: Народна Правда
загрузка...