Як карантин вплинув на бізнес в Україні: сумні цифри

Без доходів взагалі залишилися розважальний і транспортний бізнес

Як карантин вплинув на бізнес в Україні: сумні цифри
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

В Україні через запроваджений з середини березня карантин у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу  призупинили свою діяльність 29% компаній, при цьому 6% – повністю закрили бізнес.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Opendatabot з посиланням на Товариство українських підприємців і Ukrainian Marketing Group.

Loading...

Так, згідно з їхніми даними, з 50 тисяч закладів громадського харчування в Україні більшість не змогла перебудуватися на доставку продуктів і 2,5 тисячі закладів вже припинили роботу. Продажі закладів громадського харчування в Україні до 29 березня скоротилися, в середньому, на 73%; в столиці падіння продажів склало 78%, в Харкові – 73%, в Дніпрі – 65%.

На ринку нерухомості також спостерігається відчутне падіння – ціни на оренду житла впали приблизно втричі.

Втричі впала кількість замовлень одного з лідерів на ринку таксі в Києві та Одесі.

Частина сфер бізнесу взагалі залишилася без доходів, це стосується закладів розважального і транспортного бізнесу.

Третя частина власників бізнесу повідомили про падіння доходів на 90-100% з початку карантину, їм доводиться звільняти співробітників. Власники малого і середнього бізнесу зазначили, що їхні доходи зменшилися на 25-50% в порівнянні з  періодом до введення карантину, тут звільняють до 50% співробітників.

Втрати доходів великих підприємств становлять 10-25%, там прогнозується скорочення штату на 25%.

Як повідомлялося раніше, в Україні підтвердили 1 462 випадки коронавірусної інфекції COVID-19. Загалом діагноз коронавірус підтверджений у 104 дітей, особи у віці від 30 до 69 років складають 74% від усіх пацієнтів з COVID-19. Крім того, в Україні зафіксовано вже 45 летальних випадків від COVID-19: 26 жінок і 19 чоловіків. У відомстві підкреслюють, що серед померлих частка людей у віці від 50 років становить 85%.

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що за минулу добу коронавірус COVID-19 виявили у 32 медичних працівників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...