Карантин в Україні продовжать: Денис Шмигаль зробив заяву

Карантин скасують, якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності

Карантин в Україні продовжать: Денис Шмигаль зробив заяву
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Карантин в Україні, швидше за все, продовжать до травня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це стало відомо в ході засідання Кабінету міністрів.

Loading...

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що говорити про ослаблення карантинних заходів в Україні можна говорити в травні, в разі зниження захворюваності COVID-19, а до цього часу продовжать карантин.

“Якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то тільки в травні ми почнемо вести розмову про можливе ослаблення карантинних заходів. Протягом квітня ми не відступимо від того карантинного режиму, який введено до 24 квітня і можливо, швидше за все, буде продовжений до початку травня місяця”, – заявив він.

Раніше в Офісі президента відзначали, що поки не можна говорити про пом’якшення карантину, з огляду на Великдень, коли є загроза скупчення людей. Крім того, чимало українців повертаються додому на святкування.

“Карантин – це те, що нас рятує. Завдяки тому, що ми ввели його вчасно, поширення коронавірусу відбувається не так швидко. Ми бачимо, що багато українців відповідально ставляться до карантину, хоча це нелегко. Ми ж повинні бути відповідальними по відношенню до людей і зробити все, щоб полегшити їхнє життя в цей час”, – відзначав Володимир Зеленський.

Раніше мер столиці Віталій Кличко заявляв, що в Києві починають виплати матеріальної допомоги до Великодня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...