Лікарі назвали, які миючі засоби викликають рак

Лікарі назвали, які миючі засоби викликають рак
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Навіть найзвичайнісінькі речі, якими українці користуються в домашньому побуті,  наприклад миючі засоби, можуть привести до небезпечних захворювань, аж до онкологічних.

Loading...

Про це «Народна Правда» пише з посиланням на інтернет-видання Glavcom.ua.

Проаналізувавши рівень вмісту канцерогенів у звичних побутових предметах, вчені зробили висновок про те, які з них найбільш активно провокують розвиток онкологічних захворювань. Перше місце цього рейтингу посів кухонний посуд, яким користуються практично в кожному домі.

Особливо небезпечним для здоров’я виявився посуд, що містить поліхлорвініл. Цей матеріал додається для міцності і стійкості до плям. Також він може міститися в складі пакетів для піци, в зубній нитці.

На другому місці рейтингу – посуд і харчові контейнери з пластику. Фахівці стверджують: якщо довго зберігати їжу в поліетиленовому посуді, то їжа починає всотувати хімічно шкідливі для організму речовини. Наприклад, один із найнебезпечніших компонентів пластику, бісфенол А, впливає на утворення пухлин.

На третє місце дослідники помістили використовувані людьми підсолоджувачі, включаючи сахарин і сорбет.

А на четвертій сходинці опинився освіжувач повітря, чиї хімічні речовини також підвищують ризик захворіти на рак.

Завершують антиретинг топ-5 найшкідливіших побутових предметів миючі засоби. Згідно з даними численних досліджень, в них присутні кислоти, які завдають шкоди очам, шкірі і внутрішнім органам.

Нагадаємо,  фахівцями WebMD (найбільший американський портал по темі охорони здоров’я та одночасно спільноти лікарів) були зібрані кілька симптомів, які пов’язані з онкологією. Людина може не здогадуватися, що чимось хворіє, але організм кожен раз подає їй різні сигнали.

Раніше також повідомлялося, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворим. Вони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...