Пенсіонерам розіслали по 500 гривень: хто отримає доплату

Чиновниця повідомила, що з учорашнього дня 80-річні пенсіонери почали отримувати додаткові кошти

Пенсіонерам розіслали по 500 гривень: хто отримає доплату
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

7 квітня 2020 розпочата виплата щомісячних компенсацій 80-літнім пенсіонерам в розмірі до 500 гривень.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна на брифінгу за підсумками засідання уряду.

Loading...

Чиновниця повідомила, що з учорашнього дня 80-річні пенсіонери почали отримувати додаткові кошти. Вона підкреслила , що реалізована перша ініціатива про підвищення пенсій.

Лазебна також заспокоїла громадян, які вже отримали 4-6 квітня пенсії без зазначеної компенсації – кошти будуть виплачені в повному обсязі за окремими відомостями.

Нагадаємо, рішенням уряду передбачено встановлення щомісячної компенсації в розмірі до 500 гривень пенсіонерам старшім 80 років, у яких розмір пенсії не перевищує 9205 гривень.

Такі пенсіонери отримують компенсаційну виплату на додаток до вже встановленим статусних підвищень, надбавок до пенсій дітям війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих, учасникам війни.

Крім того, встановлено найменшу пенсійну виплату на рівні 2600 гривень (з урахуванням підвищень до пенсії) пенсіонерам старшім 80 років зі страховим стажем 20 років  для жінок і 25 років для чоловіків.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що до кінця квітня всі пенсіонери, у яких пенсія нижче 5 тисяч гривень, отримають доплату в розмірі 1000 гривень.

Нагадуємо, пенсійна реформа 2017 року передбачає поступове підвищення пенсійного віку, яке виражається у збільшенні трудового стажу.З 2020 року, щоб перестати працювати до 60 років, потрібно буде мати 27 років підтвердженого страхового стажу.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, Кабінет Міністрів України скоротив перелік професій, що дають право на вихід на пенсію в 50 років при наявності 20 (для жінок) та 25 років (для чоловіків) стажу. Рішення торкнеться частини українців, які тепер будуть змушені виходити на пенсію пізніше.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...