Плівки Єрмака: фігуранти скандалу у всьому зізналися

Денис Єрмак не розглядав претендентів без «внесків», які передавалися безпосередньо йому.

Плівки Єрмака: фігуранти скандалу у всьому зізналися
Автор Олена Лавринець в Новини/Правда про чиновників
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Призначення на посади у владі коштували до 100 тисяч доларів, причому конкретну таксу виставляв саме Денис Єрмак.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю Bihus Info розповіли фігурантів скандальних «плівок» Дмитро Штанько і Сергій Шумський.

Loading...

За розповідями фігурантів, співбесіди з кандидатами на посади у владних структурах проводилися у два етапи: сама співбесіда та оприлюднення суми за призначення. Також Денис Єрмак не розглядав кандидатів без «внесків», які передавалися безпосередньо йому. Нібито ці гроші призначалися за членство в «команді».

Позаштатний співробітник оперативного управління СБУ Сергій Шумський розповів, що з Андрієм Єрмаком звів його молодший брат Денис. У завдання Шумського в «команді» Дениса Єрмака входили перевірки людей на наявність сумнівних зв’язків і проведення консультацій.

Нагадуємо, що перший заступник глави фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко розповів, про що говорили президент Володимир Зеленський і глава його адміністрації Андрій Єрмак на зустрічі з депутатами щодо оприлюднених депутатом Гео ЛЕРОС відеозаписів.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала, після того, як народний депутат України з фракції президентської партії «Слуга народу» Гео Лерос оприлюднив скандальні відео, на яких нібито фігурує брат глави ОП Андрія Єрмака Денис, мережі заповнили фотожаби.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...