Поминальні дні в Україні можуть скасувати: чого чекати українцям

Чиновник розповів, що питання безпеки понад усе

Поминальні дні в Україні можуть скасувати: чого чекати українцям
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Поминальні дні в Україні проходять через тиждень після Великодня. Всіх українців цікавить питання, чи пустять їх на кладовище, щоб вшанувати пам’ять своїх рідних і близьких.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на думку заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка, яку він висловив в інтерв’ю “Радіо ТРЕК”, якщо карантин не буде скасовано, то скупчення людей на кладовищах також буде вважатися порушенням,

Loading...

Чиновник розповів, що питання безпеки понад усе. Зараз передбачені суттєві обмеження для перебування громадян за межами свого будинку. Поминальний тиждень буде в межах карантину.

Нагадуємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що карантин в Україні не будуть пом’якшувати в період Великодніх свят. За його словами, це загрожує скупченням великих груп людей і збільшенням спалаху COVID-19 в Україні. А Денис Шмигаль повідомив, що карантин в Україні, швидше за все, продовжать до травня.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, в Україні значно посилили карантин через коронавірус — вже з 6 квітня починають діяти більш строгі обмежувальні заходи, які передбачають певні заборони для громадян. Серед іншого Кабмін заборонив українцям перебувати в громадських місцях без маски або респіратора, а також зобов’язав дорослих супроводжувати в таких місцях дітей до 14 років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...