Він нас рятує: у Зеленського пояснили, чому не пом’якшать карантин під час Великодня

В період Великодніх свят карантин в Україні не пом'якшуватимуть

Він нас рятує: у Зеленського пояснили, чому не пом’якшать карантин під час Великодня
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Президент України Володимир Зеленський заявив, що карантин в Україні не пом’якшуватимуть в період Великодніх свят. За його словами, це загрожує скупченням великих груп людей і збільшенням спалаху COVID-19 в Україні.

Loading...

Детальне пояснення позиції українського президента з’явилося на його сайті, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Наразі не можна говорити про пом’якшення карантинних заходів, особливо з урахуванням Великодніх свят, коли існує загроза скупчення людей і чимало українців повертається додому на святкування. Такої згоди дійшли на традиційній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо боротьби з коронавірусом”, – сказано у повідомленні.

До того ж зазначається, що не пом’якшувати карантинні заходи закликали і у Всесвітній організації охорони здоров’я.

“Карантин – це те, що нас рятує. Завдяки тому, що ми запровадили його вчасно, поширення коронавірусу відбувається не так швидко. Ми бачимо, що багато українців відповідально ставиться до карантину, хоча це нелегко. Ми ж маємо бути відповідальними щодо людей і зробити все, аби полегшити їхнє життя в цей час”, – наголосив Зеленський.

Відомо, що для підтримки українських пенсіонерів під час карантину з 14 квітня уряд почне виплату додаткової тисячі гривень. Її отримають громадяни, пенсія яких нижча за 5 тис. грн.

Крім того, за дорученням президента уряд класифікував категорії населення, яким буде надана додаткова допомога. Йдеться про безробітних, малозабезпечені родини з дітьми, малий та середній бізнес.

“Добре, що у нас вже розроблені інструменти й пораховано фінансування для допомоги українцям. Тепер треба рухатися якнайшвидше, щоб люди справді отримали гроші та відчули полегшення”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що карантин в Україні, швидше за все, продовжать до травня.

Також нещодавно повідомлялося, що у Києві починають виплати матеріальної допомоги до Великодня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...