Коронавірус у Миколаєві: з’явилися нові результати всіх тестів

В області дійсно не виявлено Covid-19

Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

В четвер, 9 квітня,  головний санітарний лікар України Віктор Ляшко відвідав Миколаїв для вивчення “феномену” відсутності заражених на Covid-19 у всій області.  Всі перевірені під час контрольних заходів тести виявилися негативними. До слова, Віктор Ляшко потрапив у ДТП поблизу Миколаєва.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА,  про це Ляшко повідомив в ході візиту до Миколаєва.

Loading...

За його словами, перед приїздом зібрали аналізи у пацієнтів з пневмонією в одній з лікарень Миколаєва і направили їх в іншу лабораторію за межами області. У підсумку результат на коронавірус виявився негативним.

“Результат, який ми отримали, показує, що дослідження збігаються. Тому ми зараз поїдемо далі відслідковувати весь алгоритм: від телефонного дзвінка пацієнта з підозрою, до сімейного лікаря, в швидку медичну допомогу, до мобільної бригаді, яка має виїжджати і збирати зразки”, – зазначив Ляшко.

Він також додав, що лікарні Миколаївської області перевірять на наявність засобів індивідуального захисту і апаратів для реанімаційних заходів.

Нагадаємо, в. о. директора Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я, епідеміолог Ігор Кузін повідомив, що після очікуваного піку в кінці квітня – початку травня, пандемія Covid-19 піде на спад у червні місяці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...