Штормовий вітер та аномальне тепло: синоптик попередила про різку зміну погоди

Незабаром в Україні похолодає

Штормовий вітер та аномальне тепло: синоптик попередила про різку зміну погоди
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Завтра, 10 квітня, вологий атмосферний фронт, який вже зараз викликає дощі в Латвії, Литві, Білорусі та Польщі, перетинатиме Україну. У зв’язку з цим погода у нашій країні зіпсується.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в Telegram повідомляє синоптик Наталка Діденко.

Loading...

Погода в Україні 10 квітня

Завтра в Україні є ймовірність дощів – невеликих, помірних. На заході і півночі дощі, за словами синоптика, прогнозуються вночі і вранці. Вдень фронт піде далі, у східному напрямку.

Фронт холодний і тому температура повітря знизиться в північних і західних областях – до 11 -15 градусів. На решті території очікується тепла погода – до 15-22 градусів.

Вітер перейде завтра на північно-західний і посилиться часом до штормових значень – до 15-20 м/с.

У Києві 10 квітня температура повітря знизиться до денних 11-12 градусів. Ще очікується сильний вітер, який підсилить відчуття холоду. Дощ у Києві ймовірний вночі і вранці.

Погода в Україні на наступному тижні

Найближчого понеділка потеплішає, але у вівторок-середу, 14-15 квітня, в Україні знову очікується істотна зміна погоди: різко похолодає, до 5-10 градусів, підуть дощі, місцями навіть з мокрим снігом, буде сильний вітер, а у ніч на середу очікуються заморозки. Потеплішає 16 квітня.

Нагадаємо, народний синоптик Леонід Горбань зазначав, що в квітні в Україні буде холодно і сиро до самого Великодня – 19 квітня. Тільки в кінці місяця в країні очікується тепла і ясна погода.

Джерело: Народна Правда