Стас Михайлов заразився коронавірусом та показав аналіз у прямому ефірі

Стас Михайлов заразився коронавірусом та показав аналіз у прямому ефірі
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Російський популярний виконавець Стас Михайлов, який раніше переніс двосторонню пневмонію, здав тест на коронавірус вдома і показав це на відео, озвучивши результат. Як виявилося, співак таки переніс коронавірус.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання “ФАКТИ“.

Після пересеного захворювання, артист стверджував, що робив чотири тести на COVID-19 і всі результати були негативними. П’ятий таки показав наявність в крові Михайлова антитіл до інфекції. Це означає, що запалення легенів було викликано коронавірусом.

Домашній тест він відправить на повторну перевірку в державну лабораторію.

«Не думайте, що це дурниця. У мене 4 тести негативні на коронавірус. Але, тим не менше, двостороння пневмонія, на яку хворіють зараз дуже багато людей. Я не буду торкатися медичних термінів, тому що не лікар. Хочу попередити людей. При найменших симптомах відразу постарайтеся зробити КТ легенів, які не є рентгеном. Хвороба легенів страшна тим, що вона швидко розвивається. Все, про що говорять по ТБ, – це правда. Вона приходить незрозуміло звідки, чомусь одні хворіють поруч, інші ні. Відчули симптоми – викликайте «швидку», – радить Михайлов.

Нагадаємо , що відомий російський виконавець Стас Михайлов розповів про те, що переніс двобічне запалення легень. На даний момент він знаходиться на самоізоляції вдома.

Нагадаємо також, відомий радянський і російський співак Лев Лещенко і його дружина заразилися коронавірусом після поїздки в Італію.

Також ми писали, що відома радянська і російська естрадна співачка і телеведуча Надія Бабкіна інфікована коронавірусом COVID-19 та перебуває в штучній комі.

Джерело: Народна Правда