У лікуванні коронавірусу стався прорив: що відомо

Винахід впливає як на новий штам коронавірусу SARS-CoV-2, так і на MERS-CoV

У лікуванні коронавірусу стався прорив: що відомо
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Польські вчені заявили, що знайшли речовину, яка може знизити активність коронавіруса.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Styler.

Видання повідомляє, що новий винахід – це хімічна сполука, що називається HTCC. Вона впливає як на новий штам коронавірусу SARS-CoV-2, так і на MERS-CoV (близькосхідний респіраторний синдром, який почав розповсюджуватися світом із Саудівської Аравії в 2012).

Поки речовина пройшла лише етап тестування на тваринах. Тестування на людині тільки планується. Вчені впевнені, що HTCC – це величезний перший крок у винаході ліки від COVID-19.

Хімічна сполука HTCC не викликала погіршення в роботі дихальної системи у гризунів, також немає токсичної дії.

HTCC являє собою полімерне з’єднання, створене на основі хітозану (його одержують з креветок або грибів). Результати досліджень говорять, що цей полімер здатний зв’язуватися з білком Спайка, що утворює “корону” SARS-CoV-2. Після чого HTCC блокує взаємодію білка з рецептором клітини, а потім і з вірусом, що потрапляють у клітину.

Як повідомлялося раніше, у Франції стверджують, що протималярійний препарат гідроксихлорохін нібито може допомогти в боротьбі з коронавірусом Covid-19.

Нещодавно про цей препарат заявляли також в Чехії. Так, міністр охорони здоров’я Чехії Адам Войтех зазначав, що протималярійний препарат Plaquenil потенційно допомагає вилікувати коронавірус. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...