Усик жорстко прокоментував декомунізацію в Україні: нехай повісяться

"Якщо ми хочемо перейменовувати вулиці, потрібно будувати міста, а не перейменовувати старі"

Усик жорстко прокоментував декомунізацію в Україні: нехай повісяться
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Український боксер Олександр Усик заявив, що не підтримує декомунізацію в Україні, оскільки “Радянського Союзу у нас в країні немає”.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це спортсмен заявив в інтерв’ю YouTube-каналу “Ехо Києва“.

“Я вважаю, що декомунізацію взагалі не треба робити, тому що Радянського Союзу у нас немає. По-перше, якщо ми хочемо перейменовувати вулиці, потрібно будувати міста, а не перейменовувати старі. По-друге, це витрати, які не потрібні зараз країні. Це проблема для людей: їм взагалі без різниці, як називається вулиці. Аби хлібець був”, – сказав Усик в інтерв’ю на YouTube-каналі Ехо Києва.

Він також дав пораду прихильникам декомунізації, запропонувавши їм повіситися, так як вони народилися в СРСР.

“Ті люди, які хочуть це робити, нехай візьмуть мило і мотузку і повісяться, тому що вони народилися в СРСР. Нехай почнуть декомунізацію з себе”, – додав боксер.

Також Олександр Усик вважає, що співвітчизники некоректно сприймають ситуацію в Криму, і в Донбасі.

Він додав, що, на його думку, українська влада не цікавляться жителями Луганська і Донецька і думають лише про території, над якими втратили контроль. «А люди, які там живуть, — це не найцінніше?» — запитав він.

Усик регулярно відвідує Крим, де живуть його родичі. У січні 2018-го боксер різко відреагував на питання щодо поїздок на півострів, охарактеризувавши таке ставлення преси «собачим».

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла як Усик порадив, яким чином нестандартно використовувати гречку під час карантину: «Гречки ж багато закупили люди, візьміть пакет по кілограму в руки – піднімайте вгору».

Також, Олександр Усик у прямому ефірі поділився своїм рецептом, як потрібно боротися з вірусами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...