Введення надзвичайного стану в Україні: коли це станеться

Умовою введення надзвичайного стану є велика ймовірність того, що без нього не зможуть зупинити COVID-19

Введення надзвичайного стану в Україні: коли це станеться
Автор Олена Лавринець в Карантин в Україні/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Влада України не виключає введення в країні режиму надзвичайного стану, проте для цього повинні бути певні умови.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, таку думку в інтерв’ю “Українській правді” 9 квітня висловив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко

Відповідаючи на питання про те, яка зараз позиція влади з надзвичайного стану, залишається такий варіант, секретар координаційної ради щодо протидії поширенню COVID-19 сказав: “Така можливість завжди є. Але ми ж дивимося на ситуацію, яка зараз є. Зараз введена надзвичайна ситуація. Станом на зараз ми вважаємо заходи, які вже введені, достатніми”.

Тимошенко зазначив, що умовою є велика ймовірність того, що без надзвичайного стану не зможуть зупинити COVID-19.

“Це умови, коли ми будемо розуміти, що є велика ймовірність того, що без надзвичайного стану ми не зможемо зупинити поширення коронавірусу. Там же багато різних факторів”, – заявив він.

В ОПУ додали, надзвичайний стан – це заходи, які можуть допомагати контролювати ситуацію, контролювати те, щоб люди знаходилися вдома.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що ще 26 березня розглядалося питання запровадження НС. Через те, що більшість українців недооцінюють небезпеку коронавірусу і ігнорують карантин, президент України Володимир Зеленський може найближчим часом ввести в Україні надзвичайний стан.

Ще раніше, в Офісі Президента пояснювали, чому в Україні поки не можуть ввести надзвичайний стан через поширення коронавірусу. Влада не готова зупинити більшу частину економіки України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...