Зеленський здав тест на коронавірус: стали відомі результати

Треба було зробити тестування контактним особам Шахова

Зеленський здав тест на коронавірус: стали відомі результати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський пройшов тест на коронавірус COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю “Українській правді” повідомив заступник керівника ОП, секретар координаційної ради щодо протидії поширенню хвороби Кирило Тимошенко.

“І президенту зробили, керівнику Офісу, заступникам зробили. Я поясню – треба було зробити тестування, тому що це були контактні особи, які контактували з одним з перших випадків в Києві, яким був депутат Шахов”, – сказав він.

Тимошенко додав, що всі, хто контактував з політиком, зробили тестування. При цьому хворобу не виявили:

“Всім зробили ПЛР-тестування для того, щоб відразу зрозуміти, що робити. Якщо б у нас підтвердилося з ким-то вже були б інші заходи безпеки карантину”.

У Тимошенка також запитали, “чи є план на випадок, якщо президент захворіє?”: “Якийсь протокол розроблений. Але ж зрозуміло, що виконуючого обов’язків нема. Ну, може там спікер Верховної Ради може якось виконувати обов’язки. Але президент завжди на зв’язку, тому, я думаю, що якщо, не дай Бог, щось – робота відбуватиметься у телефонному режимі”.

Нагадаємо, в Україні станом на 9 ранку 9 квітня зафіксовано вже 1 892 випадки коронавірусної інфекції COVID-19. В Україні вже померли 57 пацієнтів з COVID-19, 45 осіб одужали. За добу було зафіксовано 224 нових випадки.

Джерело: Народна Правда