Аваков назвав дату завершення карантину: ще не скоро

Міністр припустив, що країна почне повертатися до нормального життя в травні, а остаточно - до літа.

Аваков назвав дату завершення карантину: ще не скоро
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав попередні терміни завершення карантину, запровадженого у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Аваков написав на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

Будет время, сладкое и шелковистое, как грядущее лето… Время, когда утихнут все споры…Время, когда в окружении…

Gepostet von Arsen Avakov am Donnerstag, 9. April 2020

Міністр чесно зізнався, що не знає, коли саме закінчиться карантин. Однак, припускає, що є можливість вийти з карантину в травні.

Аваков заявив, що якщо хтось впевнено каже, що знає, коли закінчиться карантин, не вірте цій людині. Міністр припустив, що країна почне повертатися до нормального життя в травні, а  остаточно  – до літа.

Він також додав, якщо громадяни зможуть дотримуватися порядка і дисципліни, що дозволить стримати поширення вірусу. Якщо перестанемо сперечатися і обурюватися, а будемо твердо дотримуватися правил, то карантин можна буде послаблювати в кілька етапів. Спочатку – для молоді, потім – для старших людей.

Нагадуємо, головний санітарний лікар Віктор Ляшко припускає, що піку епідемії коронавірусу, який прогнозувався на 14-15 квітня, вдасться уникнути.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, з 6 квітня в Україні функціонує проект «Всеукраїнська школа онлайн». В рамках проекту онлайн-уроки для школярів щодня, з понеділка по п’ятницю, транслюють 11 українських телеканалів. Навчання відбувається за розкладом і триватиме до кінця карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...