ФОПам почнуть виплачувати допомогу на догляд за дітьми: хто отримає виплати

Виплати на дітей планують виплачувати протягом карантину і 30 днів після його завершення

ФОПам почнуть виплачувати допомогу на догляд за дітьми: хто отримає виплати
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Кабінет міністрів України розробляє механізм, у рамках якого одному з батьків будуть платити допомогу по догляду за дітьми до 10 років. Отримати таку допомогу зможуть фізичні особи-підприємці (ФОП).

Loading...

Про це повідомила міністр соціальної політики України Марина Лазебна, передає прес-служба відомства.

«Є фізичні особи-підприємці та інші самозайняті, яким зараз дуже складно, але вони не хочуть припиняти підприємницьку діяльність і фактично пішли у неоплачувану відпустку. Такі особи не можуть прийти в центр зайнятості та отримати статус безробітного», — заявила Лазебна.

За її словами, виплати будуть здійснюватися під час карантину протягом 30 днів після його завершення «в залежності від ситуації з карантинними заходами і станом економіки країни».

Розмір допомоги по догляду за дитиною повинен скласти 2102 грн, (розмір прожиткового мінімуму) буде сплачуватися одним з батьків на дитину віком до 10 років. Виплачувати таку допомогу держава планує на період карантину і в наступний місяць, який настане після завершення карантину. Рішення про введення допомоги обіцяють ухвалити найближчим часом.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Уряді затвердили порядок обліку трудової діяльності працівника (фізичної особи — підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно) в електронній формі.

Також, фізичні особи-підприємці можуть не платити єдиний соціальний внесок у березні-квітні місяці поточного року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...