Коронавірус у ЗСУ: захворіли ще троє військових

У п'ятницю, 10 квітня, зафіксовано ще 3 нових випадки

Коронавірус у ЗСУ: захворіли ще троє військових
Автор Олена Лавринець в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Кількість військових, хворих коронавірусом, збільшилося до 10 у п’ятницю зафіксовано ще 3 нових випадки.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку в Фейсбук командування Медичних сил ЗСУ.

Так у військовослужбовця Вінницького гарнізону, який після погіршення стану здоров’я був 9 квітня госпіталізований у Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону з попереднім діагнозом “пневмонія”, після відповідного обстеження і проведення ПЛР тестування, сьогодні підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобою COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.

Даний військовослужбовець з 3 квітня перебував на амбулаторному лікуванні під наглядом медичної служби. Проведені експрес-тести двічі давали негативний результат. Військовослужбовець отримує симптоматичне лікування. Зараз стан його здоров’я задовільний.

Також захворювання COVID-19 підтверджено у 2 військовослужбовців однієї з військових частин Мелітополя.

Відзначається, що з 9 квітня вони перебували на самоізоляції після контакту з військовослужбовцем, у якого був підтверджений коронавірус.

У п’ятницю надійшли результати їх ПЛР тестування, які підтвердили факт захворювання. Зараз стан здоров’я військовослужбовців задовільний. Вони проходять лікування в домашніх умовах під наглядом медичної служби.

Військових, які мали з ними контакти відправили на самоізоляцію. У разі появи симптомів ГРЗ у них візьмуть проби для проведення дослідження щодо можливого захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19.

✍️10 квітня в Збройних Силах України зареєстровано ще 3 випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19,…

Gepostet von Командування Медичних сил Збройних Сил України am Freitag, 10. April 2020

Нагадуємо, станом на 7:00 10 квітня у Збройних силах України було зареєстровано 7 випадків захворювання COVID-19, з них 1 смертельний.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що 7 квітня в ЗСУ зафіксована перша смерть від коронавірусу. З 20 березня жінка перебувала на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРЗ, 27 березня її стан погіршився, її госпіталізували, а 30 березня перевели в реанімацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що коронавірус COVID-19 підтвердили у лікаря Хмельницького військового госпіталю.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...