Надія Бабкіна у комі через коронавірус: що відомо про її стан

70-річна співачка лежить в закритому інфекційному боксі

Надія Бабкіна у комі через коронавірус: що відомо про її стан
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Шоу-бізнес

Дев’ять днів Надія Бабкіна лежить у лікарні. Із запаленням легенів співачку екстрено госпіталізували 1 квітня. Зараз 70-річна артистка перебуває у штучній комі і підключена до апарату ШВЛ. Між тим її помічник оприлюднив нові дані про хворобу зірки.

Бабкіну ізолювали від усіх в окремому боксі, до неї нікого не пускають. Хоча представники артистки офіційно заявили, що коронавіруса у неї немає.

«Коронавірус у неї поки не підтверджений. Ми не знаємо, скільки зробили на нього тестів, але, оскільки часу минуло достатньо, то, напевно, два або три вже провели. Вона лежить не в звичайній палаті, а на ізольованій території, куди ми не можемо потрапити її провідати. Це такий закритий інфекційний бокс, куди лікарі заходять в одязі, схожому на скафандр. Лікарі кажуть, що це нормальні заходи при такій хворобі», — розповів представник артистки Олександр Велор.

Він також додав, що на початку квітня Бабкіна лежала у лікарні, спілкувалася по телефону, багато читала і просила не повідомляти пресі про госпіталізацію. Не хотіла, щоб її жаліли.

«Здоров’я у неї давно підзапущено, знижений імунітет. Вона і до пневмонії часто їздила у лікарню, колола там вітамінчики. У театрі видався насичений сезон. Надія Георгіївна відпочивала весь рік максимум один день в місяць. Велика кількість вистав та підготовка до святкування 70-річчя витягли у неї всі сили. Вона сама про це нам говорила… В такому віці імунітет вже дає збої», — додав Велор.

Нагадаємо, раніше підозрювали, що Надія Бабкіна могла заразитися коронавірусом від Льва Лещенка, якого вже виписали з лікарні.

Нагадаємо, нещодавно росіяни записали гнівне звернення до Путіна через коронавіруса.

Джерело: Народна Правда