Пісня “Квартал 95” розізлила українців: совість не міняють на гречку

У фінальній композиції артистів є рядки про Донбас і Крим

Пісня “Квартал 95” розізлила українців: совість не міняють на гречку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Під час нового концерту “Вечірній квартал” артисти виконали фінальну пісню “Совість не міняють на гречку”, яка викликала бурхливі обговорення в мережі.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відео виступу було опубліковано на офіційному YouTube-каналу “Квартал 95”.

Так, у пісні є такі рядки:

“З Польщі повернувся народ. І в країні населення зростає. І немає тривожних звісток, і покинутих немає більше дітей… І нема чого палити поминальні свічки. І совість ніхто не міняє на гречку… Повернувся Донбас, знову український Крим. І не про що більше спілкуватися нам в Мінську…”

Саме ці рядки викликали критику на адресу виконавців, які вирішили заспівати про непорочне майбутньому України. Так, багато назвали «кварталівців» популістами. Відеоролик з музичним номером був завантажений на відеохостинг YouTube. І реакція людей була досить неоднозначною.

Одна частина людей подякувала гумористів за позитивний настрій, а інші ж закликали повернутися до реальності.

«Так хотілося б все як у цій пісні, але, на жаль, втрачений Крим, Донбас теж. А пісня не погана», «Крим український? Поверніться в реальність. Досить популізму. Займіться внутрішніми проблемами, а не утопічними гаслами», «Молодці хлопці! Кращий засіб від короновирусу. Крим Російський! Назавжди!», «Хлопці, так це про Радянський Союз. Все перелічине, це все було у радянському Союзі. Час, поверни все назад. Поверни квітучу Україну, «житницю» Радянського Союзу», «Будь Крим український», «Молодці «95 квартал», така пісня правдива , ви своїми виступами допомагаєте народу України бачити сьогодні без прикрас , браво артисти, нових вдалих номерів, білки жити і сміятися разом з вами», – написали користувачі в коментарях під відеороликом.

Пісня “Квартал 95” розізлила українців: совість не міняють на гречку Пісня “Квартал 95” розізлила українців: совість не міняють на гречку Пісня “Квартал 95” розізлила українців: совість не міняють на гречку Пісня “Квартал 95” розізлила українців: совість не міняють на гречку Пісня “Квартал 95” розізлила українців: совість не міняють на гречку Пісня “Квартал 95” розізлила українців: совість не міняють на гречку Пісня “Квартал 95” розізлила українців: совість не міняють на гречку

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, як Президент України прокоментував ситуацію з номером «Квартал 95» про спалений будинок Гонтаревої.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...