Ціни на нафту рекордно обвалилися: скільки коштує чорне “золото”

Всі попередні дні нафта дорожчала, всі чекали на переговори

Ціни на нафту рекордно обвалилися: скільки коштує чорне “золото”
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

На фоні повідомлень про те, що переговори щодо ОПЕК+ зірвалися через розбіжності, знову подешевшала нафта. Сьогодні (Страсна п’ятниця у християн західного обряду) торги не проводилися.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА про це пише Investing.com.

Ціна червневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures на закриття в четвер склала $31,48 за барель, впавши на $1.36 (4,14%).

Ф’ючерси WTI на травень на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) подешевшали на $2,33 (9,29%) – до $22,76 за барель.

Довідка:

Учасникам переговорів ОПЕК + в четвер, 9 квітня, не вдалося досягти фінальної угоди через позицію Мексики. Представники ОПЕК + попередньо домовилися про те, що в травні і червні видобуток скоротиться на 10 млн барелів на добу, з 1 липня – на 8 млн барелів на добу, а з 1 січня наступного року і до квітня 2022 року – на 6 млн барелів на добу. Саудівська Аравія і Росія заявили, що готові знизити обсяг видобутку приблизно до 8,5 млн барелів на добу. Однак Мексика виступила проти скорочення власного видобутку на 400 тисяч барелів на добу. Всі спроби переконати міністра енергетики, яка наполягала на цифрі в 100 тис. барелів, не увінчалися успіхом, в результаті вона покинула відеоконференцію.

Як повідомлялося раніше, вартість російської нафти Urals в Північно-Західній Європі 1 квітня впала ще на 2,25 доларів до 10,54 доларів за барель, мінімального рівня з березня 1999 року. Зазначимо, у зв’язку з падінням цін, витрати на транспортування, оплату експортного мита і деякі інші витрати перевищують середню вартість Urals. З понеділка, 30 березня, ціна російської нафти залишається негативною.

Джерело: Народна Правда