Забрали одяг та зброю: Чорновол розповіла, навіщо до неї прийшли з обшуком

Чорновол каже, що підпалювала офіс «ПР», щоб «відтягнути» увагу «тітушек», які вбивали активістів Майдану в Маріїнському парку

Забрали одяг та зброю: Чорновол розповіла, навіщо до неї прийшли з обшуком
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Тетяна Чорновол, до якої сьогодні прийшли з обшуками представники ДБР, розповіла, що слідчі вручили їй підозру  по ряду кримінальних статей та викликали на допит на 14 квітня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона заявила під час трансляції «Європейської Солідарності».

Тетяна Чорновол каже, що у неї вилучили одяг, який вона носила під час «Революції Гідності», зброю і телефон: “Вони шукали мій одяг, в якому я була 18 лютого 2014, під час Майдану. Я, як не дивно, його знайшла. Вони вилучили куртку, вилучили каску, рюкзак. Ці речі знайшлися. Далі у мене забрали нагородну зброю, хоча не мали права забирати. Ще у мене забрали телефон, хоча і не мали права забирати … У мене тут живе велика родина, багато речей – обшукували скрізь: і підвал, і погріб”.

Тетяна Чорновол також додала, що їй повідомили про підозру у вчиненні злочинів за 8 статей. Сама вона назвала це політичними репресіями.

«Чи підпалювала я офіс “Партії регіонів”? Так … Чи причетна до вбивств? Ні, мої руки не в крові», – підкреслила колишній журналіст і депутат ВР 8 скликання.

Спецназ Державного бюро розлідувань в традиціях НКВС вдерся до Тетяни Чорновол о 6-й ранку. Люди, які це робили, точно мають бути покарані.Дивіться деталі в коментарі від Миколи Княжицького та Тетяни Чорновол.

Gepostet von Європейська Солідарність am Freitag, 10. April 2020

Нагадаємо, під час пожежі 18 лютого 2014 65-річний співробітник офісу «Партії регіонів» Володимир Захаров не вийшов з будівлі, він пішов у кабінет наверх. Там він помер, отруївшись чадним газом.

Джерело: Народна Правда