Лікарі назвали нові небезпечні симптоми COVID-19

COVID-19 вражає головний  мозок та нервову систему

Лікарі назвали нові небезпечні симптоми COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Коронавірус COVID-19 вражає головний  мозок та нервову систему у половини тяжкохворих пацієнтів, у третини важко хворих на коронавірус виявлялися такі симптоми, як головний біль, спотикання, невиразна мова, нервові болі та судоми.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  Daily Mail.

Loading...

Результати дослідження заражених у китайському місті Ухань виявили раніше невідомі симптоми COVID-19: враження головного мозку, а також периферичної нервової системи – погіршення смаку, запаху та зору.

“В цілому, 78 пацієнтів (36,4%) мали неврологічні прояви. Порівняно з пацієнтами з несерйозною інфекцією, більш заражені мали серйозніші розлади, особливо гіпертонію, і мали менше типових симптомів COVID-19, таких як лихоманка і кашель”, – відзначили дослідники.

При цьому вчені наголосили, що спостереження за неврологічними ускладненнями у пацієнтів з позитивною реакцією на COVID-19 не повинні відволікати увагу від основної патології – дихальної недостатності.

Нагадуємо, в той час, як коронавірус Covid-19 продовжує  атакувати світ, група дослідників з Бразилії розшифрувала геном коронавірусу, який був виявлений у громадянина цієї країни.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) погодила випробування на тваринах двох зразків вакцини проти коронавірусу COVID-19, які розробили фахівці Оксфордського університету і американської компанії Inovio Pharmaceutical.

Джерело: Народна Правда
загрузка...