Прем’єр назвав, коли українці зможуть повернутися на роботу

Точної дати поки немає

Прем’єр назвав, коли українці зможуть повернутися на роботу
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, який раніше повідомив, що за останні 2 тижні карантину в Україні стало на 50 тис. безробітних більше, заявив, що вже в травні українці зможуть вийти на роботу, однак, як саме і коли завершиться карантин — поки невідомо.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву  він зробив в ефірі ток-шоу “Свобода слова з Савіком Шустером” у п’ятницю, 10 квітня.

Loading...

За словами прем’єра, українці повернуться на свої робочі місця у травні.

“Україна не зможе 2-3 місяці сидіти на дивані, ми будемо змушені в травні почати думати над тим, що Україна повинна йти на роботу, і в травні ми будемо йти на роботу разом з усією Україною“, — сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, наразі уряд працює над вибором варіантів виходу з обмежувальних заходів.

“Питання, як це будемо робити, в яких нових соціальних стандартах, в яких часових рамках, розтягувати години пік, щоб не було скупчення людей. Це ті питання, над якими йде робота спільно з аналітиками, ці питання на економічній раді разом з експертами будемо відпрацьовувати і шукати найкращі варіанти”, — сказав Шмигаль.

Нагадаємо, 8 квітня Денис Шмигаль заявив, що говорити про ослаблення карантинних заходів в Україні можна буде говорити в травні, в разі зниження захворюваності COVID-19, а до цього часу продовжать карантин. При цьому Кабмін вніс зміни в постанову, дозволивши деякі види діяльності.

Крім цього раніше ми писали, про те, як можна заробити на карантині.

Джерело: Народна Правда
загрузка...