В Нацполіції розповіли про введення комендантської години в Україні

Рішення має рекомендаційний характер

В Нацполіції розповіли про введення комендантської години в Україні
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо обмеження пересування громадян, відповідно до якого в населених пунктах України може вводитися так звана комендантська година,  носить тільки рекомендаційний характер. Однак  в умовах надзвичайної ситуації допускаються обмеження роботи громадського транспорту, підприємств та організацій.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на сайті Національної поліції України.

“У ряді регіонів місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення про тимчасову заборону громадянам виходити з дому (з 13 години 11 квітня по 06 годину ранку 13 квітня). Втім, це рішення комісії носить виключно рекомендаційний характер, адже комендантська година можлива тільки за умови введення правового режиму надзвичайного стану”, – йдеться в повідомленні.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що через пандемію коронавірусу в Івано-Франківській, Тернопільській та Львівській областях можуть ввести комендантську годину.

Додамо, що столична влада  вирішила не слідувати прикладу західних регіонів України і не запроваджувати комендантську годину на території столиці.

Крім цього, в міністерстві внутрішніх справ України розповіли, як будуть проводитися обряди освячення великодніх кошиків в умовах карантину на Великдень і назвали кілька сценаріїв.

Джерело: Народна Правда