МОЗ назвав ключові симптоми COVID-19

За словами головного санітарного лікаря - температура, кашель і утруднене дихання це головні симптоми зараження

МОЗ назвав ключові симптоми COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

В Україні аналіз на коронавірус проводять людям з його симптомами, які контактують з хворими COVID, а також громадянам які повернулися з-за кордону, повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко на онлайн-брифінгу. За словами головного санітарного лікаря – температура, кашель і утруднене дихання це головні симптоми зараження.

“Зараз на коронавирусную хвороба перевіряють всіх людей, які мають симптоми. Критичні три симптоми – це температура, кашель і утруднене дихання. У цих людей 100 відсотків забирається матеріал для проведення досліджень у віросологичних лабораторіях”, – зазначив Ляшко.

Loading...

За його словами, також забирається матеріал від людей контактних, від людей хворих коронавірусом, і у людей, які подорожували за межі України і мають симптоми хвороби.

Головний санлікар також підтвердив, що на коронавірус перевіряють всіх померлих від пневмонії. Він також зазначив, що поки система охорони здоров’я України справляється з навантаженням через COVID-19. Карантин був введений передчасно з метою попередити зростання кількості хворих, які захворіють одночасно.

“Зараз введені нами заходи, і карантин, і підготовка закладів охорони здоров’я, показує, що у такій динаміці, яка сьогодні, за кількістю випадків коронавирусної хвороби, а також інших пневмоній вірусного та бактеріального генезу, що дозволяє нам справлятися з навантаженням на систему охорони здоров’я”, – заявив Ляшко.

Нагадаємо, всього COVID-19 заразилися вже більше 1 780 315 осіб. Кількість летальних випадків від коронавірусу у всьому світі налічується понад 108 тисяч осіб. Лідером по кількості смертей є США — 20577. За ними Італія — 19 648, Іспанія — 16 606, Франція — 13 832.

За даними ЦОЗ, станом на 9:00 12 квітня в Україні 2777 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 83 летальних, 89 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 266 нових випадків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...