Сергій Марченко обіцяє представити комплексне рішення по перезавантаженню податкової та митної служб

Марченко хоче підвищити ефективність роботи цих служб

Сергій Марченко обіцяє представити комплексне рішення по перезавантаженню податкової та митної служб
Автор Олена Лавринець в Новини/Правда про чиновників
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Міністр фінансів Сергій Марченко допускає звільнення голів податкової служби Сергія Верланова та голови митниці Максима Нефьодова.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на заяву Марченко в ефірі телеканалу ICTV.

Loading...

“Підвищувати ефективність роботи цих служб. Це комплекс рішень, у тому числі кадрових. Ми зараз готуємо комплексне рішення, як тільки воно буде готове і прораховано це рішення матиме відповідні наслідки”, – сказав Марченко в ефірі.

За словами міністра фінансів, в рамках проекту змін до державного бюджету були скорочені витрати на всі органи влади. Зокрема, на секретаріат Кабінету Міністрів на 1,3 мільярда гривень, на Офіс президента – на 38 мільйонів гривень, на Держбюро розслідувань – на 486 мільйонів гривень, на НАБУ – на 114 мільйонів гривень.

Президент Володимир Зеленський , коментуючи відставку уряду Олексія Гончарука, заявляв, що за січень – лютий 2020 року невиконання держбюджету склало майже 16 мільярдів гривень, 13 з них – це провал надходжень від митниці.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що Верховна Рада прийняти за основу законопроект №2166, який повинен усунути податкову дискримінацію для фізичних осіб-підприємців (ФОП).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...